Szamba betonowe Bielsk-podlaski

Szamba betonowe Bielsk-podlaski

Jak radzicie sobie z instalacją szamb betonowych na własnych działkach? Zatrudniacie kogoś, czy też sami wszystko wykonujecie?

Jakie są w ogóle koszty takiej operacji?

Boixos

Posty: 19

 
Zależy w jakim regionie mieszkasz. szambabetonowe.pl mają jednostki praktycznie w każdej większej miejscowości. Zobacz, albowiem sam nie dasz rady przewieźć kilku ton, chyba że jest coś o czym nie wiem ;) Zamówiłem u nich nietypowe szambo owalne, przyjechali, zrobili, gwarancję dali oraz wszystko śmiga, jak należy. Mieszkam w regionie zagrożonym powodziami, na nieszczęście. Jak mam mokry grunt to i tak wszystko się trzyma.

Nie wiem częstokroć, jakim cudem :P

Franuś

Posty: 25

 
Jak poszukasz dobrze w sieci to zrozumiesz, iż na wszystkie województwa tanio działają http://szamba-betonowe.co. Dzwonisz, umawiasz się, a oni oferują projekt, sami dowożą i montują.

Nie widzę wad rozwiązania.

vmario

Posty: 21

 
Wybieraj jedynie firmy po pierwsze z atestami, po drugie z gwarancją, zaś po trzecie z mnóstwem referencji. U siebie przed montażem naczytałem się strasznie o różnych błędach i późniejszych problemach z naprawami.

Deltabox84

Posty: 21

 
Nie ma co pytać.

Wybieraj firmę, co wyskakuje na pierwszych pozycjach u wujka Google. Trochę poklikałem i odnalazłem szamba-betonowe.co. Mają wszystko, czego potrzebujesz. Zadzwoń i mów, jak poszło.

Sam jestem zainteresowany.

Dzidzia

Posty: 29

 
Moim zdaniem szambo betonowe oraz jakiś domek na odludziu to ciekawa sprawa, przy takich cenach nieruchomości. Sam się zastanawiam nad taką propozycją, bo już standardowe szambo możesz mieć za parę tysiaków i to na długie lata. Dziś doskonalsze firmy na luzie transportują, wybierają szambo i jeszcze instalują, właściwie za grosze, jeśli wziąć pod uwagę całokształt.

Życzę powodzenia podczas inwestycji.

Jjoannna

Posty: 17

 
Zależy czego potrzebujesz.

Jak full opcji z wyborem szamba, dowozem jak również instalacją to polecam http://szamba-betonowe.co. Samodzielnego montażu nie radzę, bo potem nie naprawisz, jak się struktura szamba zepsuje.

ZoZo333

Posty: 20

 
Chcesz| niską cenę?

To jedynie szambo betonowe. Tworzywa sztuczne nie dość, że droższe to i przecieki śmierdzące mają. Dopasuj wymiary, bowiem wtedy też oszczędzisz na eksploatacji. Polecam ogólnie firmy zajmujące się instalacją w twoich okolicach.

Mniej zabulisz za transport.

Anulkaa2

Posty: 20

 
Od producenta kupuj facet, bez żadnych pośredników, bo jedynie wodę z mózgu robią. Za darmo ci wycenią zlecenie szamba.pro. Nie masz żadnych zobowiązań, a możesz skorzystać. Proponuję ten kontakt na początek. Jak ci się nie spodoba to zawsze będziesz znał cennik branżowy oraz poradzisz sobie z samodzielnym wyborem.

Kwatuszek

Posty: 21

 
Inwestuj jedynie w szczelne szamba betonowe.

Mam sąsiada, co sam zrobił „inwestycję”. Takiego smrodu to dawno nie czułem. Ludzie ogarnijcie ten temat poważnie, bowiem rzeczywiście czasem mam wrażenie, ze szukanie oszczędności nie tam gdzie trzeba.

ttaxi81

Posty: 27