kalkulator BMI, polecicie ?

kalkulator BMI, polecicie ?

Cześć, mam pytanie, czy pożądane byłoby korzystać z kalkulatora BMI? Jeśli wyjdzie nam nadwaga, co winniśmy z tym wykonać?

Kleooo6

Posty: 2

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

TomekK

Posty: 2

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

E-GOista

Posty: 17

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

retrun

Posty: 15

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas olbrzymiego smogu dużo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

VamnHopeHom

Posty: 4

 
Również słyszałam, iż jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, iż te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

pioner

Posty: 6

 
Kalkulator BMI służy do tego, żebyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezwykle dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W bezproblemowy sposób można to obliczyć.

Dobrze_1

Posty: 18

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Gucio

Posty: 3