Darmowe mp3, gdzie słuchacie ?

Darmowe mp3, gdzie słuchacie ?

Macie jakieś namiary na dobry portal z mp3 za darmo. Wszędzie trzeba się rejestrować i nie ma nic do rzeczy. Podrzućcie jakiś link, gdzie naprawdę jest co ściągać.

mustafus

Posty: 11

 
Dobra jakość za darmo? To chyba nie możliwe. Tak mi się bynajmniej wydaje. Zresztą co tu można znaleźć na takich darmówkach. Pod względem darmowych mp3 przydałaby się jakaś świeżość na naszym internetowym rynku:) nie sądzicie? Pozdrowionka.

tuba34

Posty: 14

 
Szukamy darmowych mp3 a może koszta ściągania wcale nie są aż takie duże? Jakbym trafiła na dobrą stronkę to na pewno mogłabym te parę złotych zapłacić, tylko żeby mieć pewność, że jakość jest dobra.

jacor

Posty: 24

 
Zawsze ściągałam mp3 za darmo i jakoś nie trafiłam nigdy na miejsce gdzie mnie oszukali, że później trzeba było zapłacić. Trzeba dobrze czytać to co malutkim druczkiem na dole strony lub w regulaminie;)

pawel253

Posty: 14

 
Mnie również odpowiada stronka. Nie jestem osobą wymagającą i potrzebowałam po prostu trochę muzyki na telefon. To rzeczywiście darmowe mp3 i nikt nie woła od nas kasy, nie pobiera z konta w telefonie. Więc spokojnie ściągajcie.

Booss23

Posty: 24

 
Właściwie to trudno znaleźć w sieci jakąś fajną stronkę z mp3 za darmo. Mnie osobiście nigdy nie udało się pod tym względem znaleźć coś co mógłbym innym polecić. Dlaczego tak jest? Bo trzeba kochani zapłacić:) i nie myślcie sobie, że kiedykolwiek będzie inaczej.

Fifczak90

Posty: 26

 
Od niedawna dopiero zacząłem się interesować czy są jakieś atrakcyjne stronki, gdzie można ściągać mp3 na telefon i wcale nie jest tak, iż nie ma. Mnie udało się odnaleźć kilka atrakcyjnych miejsc, z których jestem zadowolony. To w sumie zależy od tego, kto jaki gatunek muzyczny preferuje i jakich kawałków szuka.

dagaaa5

Posty: 12

 
Jak mp3 na telefon to tylko tu http://www.thebestmp3.pl. Od jakiegoś czasu ściągam tylko z tej strony. Mnóstwo jest tu dobrej muzyki, a poza tym mam pewność, iż jest za darmo i nikt nie nabija mnie w butelkę.

uluszka

Posty: 6

 
Bawiłem się programami do downloadu muzyki. Ale jest w necie trochę wartościowych stronek z darmowymi mp3, na których można znaleźć dobrą muzykę. Też wyczaiłem tę stronkę i nawet kilka razy udało mi się ściągnąć cały album. Polecam i wszystkich gorąco pozdrawiam.

Jasio

Posty: 10

 
No właśnie a jeśli już chodzi o jakość to większa część mp3 za darmo pozostawia mnóstwo do życzenia. Chyba już zdążyliście się o tym przekonać? Ja tak, bo akurat nie miałam nigdy okazji odnaleźć czegoś super fajnego, co by mnie w końcu zadowoliło. Wszędzie disco itp. utwory.

SZczecinek23

Posty: 2