przewozy do Niemiec, gdzie szukać ?

przewozy do Niemiec, gdzie szukać ?

W najbliższym czasie jadę pierwszy raz za granicę do pracy. Niestety nie wiem, czym tam dojechać. Możecie polecić mi korzystnie cenowo przewozy do Niemiec? Najlepiej proszę polecić mi konkretną firmą, z którą wy podróżujecie.

Sarenka

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że codziennie jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po kilku i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Nieraz jak się później dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

piekniśś

Posty: 15

 
Może wybierz busy do Niemiec pomorskie, Mają tam bardzo dobrych przewoźników. Jechałam kiedyś z nimi i byłam bardzo zadowolona. Podróż bardzo szybko mi minęła.

m3sh

Posty: 15

 
Busy do Niemiec jeżdżą codziennie, dlatego bez problemu znajdziesz jakiegoś przewoźnika. Ja zawsze uważam na flotę pojazdów. Szukam busa, który będzie wygodny. Nienawidzę siedzieć długo w jednej pozycji, a w niektórych busach rozkładają się fotele.

Kitas

Posty: 4

 
Przewozy do Niemiec busem są bardzo tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

gumisiek45

Posty: 6

 
Mogę polecić Ci sprawdzoną firmę, z jaką jeżdżę już od jakiegoś czasu. Po linkiem znajdziesz przewozy do Niemiec https://www.beatabus.pl. Wykonują kursy z adresu pod adres, więc to jest niezwykle wygodne.

Yuri20

Posty: 9

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, bowiem zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednak jak polecicie idealne przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

AlU

Posty: 19

 
Wydaje mi się, że są jakieś busy do Niemiec pomorskie. Musisz poszukać przez internet i sprawdzić opinie na ich temat. Będziesz na pewno wiedzieć na czym stoisz.

Antekkk

Posty: 2