Jak działa program do ewidencji urlopów?

Jak działa program do ewidencji urlopów?

Dzień dobry państwu.

Czy wykonujecie może rozliczanie delegacji przy użyciu specjalnego oprogramowania komputerowego? Jeśli tak, to jak sobie z tym radzicie?

mniszek

Posty: 11

 
Ja uważam, iż program do ewidencji urlopów to nie tylko idealne narzędzie dla działów organizacyjnych, natomiast przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie istotne dane o terminach swoich urlopów.

Budowlaniec

Posty: 22

 
U nas pracownicy bardzo w wielu przypadkach elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o dostanym zwolnieniu lekarskim.

Gregor55

Posty: 13

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

Zygzaczek3

Posty: 26

 
Niezwykle program do ewidencji urlopów robiony jest przez http://www.luminum.pl. Z ich oprogramowania korzystam już idealne kilka lat. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych problemów z pracą na tym oprogramowaniu. W 100% odpowiada ono wymaganiom, jakie stawiają przed nim kadrowcy z różnych rodzajów przedsiębiorstw.

Damiano

Posty: 22

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest ponieważ różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się niezwykle znaczące dokumenty, niekiedy były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Lalka

Posty: 13

 
Dużym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

Anno Domini

Posty: 18

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje bardzo pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

Waka Waka

Posty: 25