Zna ktoś firmę, która przegra kasety vhs na dvd?

Zna ktoś firmę, która przegra kasety vhs na dvd?

Witajcie, robiąc porządek na strychu odszukałem kilka starych lecz niesłychanie wartościowych dla mnie i mojej rodziny kaset vhs. Na nieszczęście ani ja ani nikt z moich znajomych nie posiada odtwarzacza vhs. Czy istnieje opcja aby to jakoś odtworzyć na komputerze lub przegrać na płytę cd lub dvd?

Ymooo2

Posty: 34

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie odnalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, bowiem chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odnalazłem kilka takich osób natomiast wymagają oni kilkuset zł od jednego nagrania vhs więc jest to troszkę zbyt sporo jak dla mnie.

dskoku

Posty: 14

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali własne nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim okresie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym także pożądane byłoby wydać 15 złotych jeżeli się nie mylę.

BobBudowniczy

Posty: 17

 
Propozycja www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście złotych jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Babeczka

Posty: 23

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania lecz nikt nie prowadził mi nic wyjątkowego. Chyba będę zmuszony znaleźć porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bo innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna lepsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

NeCr0

Posty: 31

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie niemniej jednak ciężko było cokolwiek innego znaleźć niemniej jednak może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca znakomita niemniej jednak zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

wolfdale

Posty: 24

 
Taka kopia nagrania vhs może być perfekcyjnym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

marq

Posty: 17