Jakiego masła do ciała używacie

Jakiego masła do ciała używacie

Jaki skład masła do ciała preferujecie i czy coś na was szczególnie dobrze działa?

Niciuśś98

Posty: 1

 
Powiem ciekawostkę, że nawet do masażu wykorzystuję, a może przede wszystkim :) Masło silnie odżywia skórę, a praktycznie w każdym lepszym zabiegu medycyny estetycznej również występuje, więc jestem na tak.

wiesław11

Posty: 15

 
No właśnie masło natłuszcza, więc składniki aktywne szybciej się rozchodzą po całym ciele i nie sądzę, żeby ktokolwiek miał od takiego kosmetyku skutki uboczne.

labuh

Posty: 5

 
W moim osobistym porównaniu to masło lepiej wypada od balsamu, a co do takiego zakupu to stawiaj na zapach przede wszystkim, bo różnie ludzie preferują.

Fiflek

Posty: 12

 
Możesz właśnie masłem przyśpieszyć gojenie się ran, bo masz warstwę ochronną na skórze po prostu. Stawiaj na masło nierafinowane, smaruj się regularnie, a zobaczysz wyniki. Powiedziałabym najlepsze po około 3 miesiącach.

Marioleczka

Posty: 12

 
Jeżeli masz tendencję do wysuszania skóry to zdecydowanie tak, ale pamiętaj, że masło nie tylko na ciało, ale nawet na dłonie, czy zniszczone pięty się przyda. Naskórek się zmieni, zacznie lepiej wyglądać. Przerabiałam u siebie.

89ostry89

Posty: 9

 
Po cięższych peelingach doskonała sprawa, żeby kolor skóry właściwy wrócił, właśnie z tego powodu często stosuję.

seweryn

Posty: 10

 
Tak naprawdę masło chroni nie tylko latem, ale również przed ostrzejszymi mrozami, a nie wiem, czy ktoś to wcześniej zaznaczył. Jeden z takich kosmetyków, które stanowią nawet wsparcie domowej apteczki przy drobnych urazach, problemach dermatologicznych.

pawel-2910

Posty: 3

 
Z tych odświeżających na co dzień to proponuję https://e-naturalne.pl/pl/p/Maslo-do-ciala-odzywianie-GREJPFRUT-/1244, bo masz nawilżenie właściwie na cały dzień. Używam czasami na noc, pod terapię cellulitu, wspomagająco. Według mnie dobrze działa, zastępuje masę kosmetyków tak szczerze mówiąc. No i to dobry ratunek od twardej wody.

alibaba

Posty: 3