bank zdjęć, poszukuję!

bank zdjęć, poszukuję!

Ktoś z was brał może udział w operation Gdynia Sails i jest w stanie coś powiedzieć na temat tego zlotu żaglowców? Warto było się wybrać na wydarzenie?

Rico

Posty: 4

 
W internecie są z tego co wiem dostępne różnorodne zdjęcia z operacji Żagle Gdyni 2014 i można bez problemu odszukać w sieci rzeczywiście rewelacyjne zdjęcia. Fotografie, na których ujęte są wszystkie najistotniejsze wydarzenia i które prezentują się rzeczywiście rewelacyjnie.

Kitas 

Posty: 3

 
Operacja Żagle Gdyni 2014 była wyśmienitym wydarzeniem, na którym działo się faktycznie sporo i które pozwalało niezwykle miło spędzić swój czas i zapoznać się z wieloma żaglowcami.

Pietiap

Posty: 24

 
Uważam, że banki zdjęć ze zlotów żaglowców najłatwiej znaleźć na stronach tematycznie powiązanych. Na twoim miejscu poszukałbym oficjalnych stron tego typu zlotów co będzie mogło sprawdzać się fantastycznie i będzie w stanie naprawdę mocno cieszyć wszystkie osoby.

api12

Posty: 21

 
Wszystkiego o operacji Żagle Gdyni dowiesz się pod adresem: http://www.stockpressphoto.eu/tall-ships/operation-gdynia-sails, który bardzo mocno polecam sprawdzić.

asdamk24

Posty: 15

 
W internecie są z tego co wiem dostępne różnorodne zdjęcia z operacji Żagle Gdyni 2014 i można bez problemu znaleźć w sieci naprawdę rewelacyjne fotografie. Fotografie, na których ujęte są wszystkie najważniejsze wydarzenia i które prezentują się naprawdę rewelacyjnie.

Black_Riot

Posty: 8

 
Moim zdaniem najlepsza wiedza na temat operacji Żagle Gdyni 2014 dostępna jest w sieci. To właśnie tam wydarzenie jest opisane bardzo dokładnie i można zapoznać się z nim we wszystkich szczegółach co będzie korzystne.

Boss

Posty: 15