Czy w Roztocze można pływać na kajakach ?

Czy w Roztocze można pływać na kajakach ?

Czy ktoś z was był na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie wypowiedzieć się na temat tego czy jest to stosowne miejsce na spływ dla osób, które nie dysponują należytego doświadczenia?

Rico

Posty: 8

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać dużej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli naprawdę szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

dawid123

Posty: 14

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest bowiem spływ kajakowy na Tanwie.

Laleczka

Posty: 14

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

maniek

Posty: 8

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda pozyskają one kamizelki lecz jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Zatem na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

damkaa4

Posty: 15

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, jakie zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są ale bardzo proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, iż cokolwiek Ci się stanie.

nighthaze

Posty: 19

 
Spływy na Roztoczu planowane są między innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona dużo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest niezmiernie przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

Laleczka

Posty: 16

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

Boss

Posty: 15

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są natomiast bardzo proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

Modniś

Posty: 16