Jaki salon pielęgnacji samochodów polecacie?

Jaki salon pielęgnacji samochodów polecacie?

Jaką ewentualnie polecacie w Świętokrzyskim firmę, która zajmuje się auto detailingiem i wiadomo, że można liczyć na jakość ich usług? Auto ma juz 5 lat, lakier nie wygląda tak jak wyglądał i wydaje mi się, że przydałoby się coś z tym ewentualnie zrobić, żeby jakoś to doprowadzić do porządku, może jakąś powłokę nałożyć, która ewentualnie będzie dodatkowo zabezpieczała lakier. Jak możecie coś polecić to dajcie znać.

pawel253

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że warto będzie mieć kogoś kto faktycznie na tyle zna temat detailingu, że będzie takie usługi wykonywał, ale też swoim doświadczeniem będzie mógł podpowiedzieć jakie rozwiązania zastosować, jak uzyskać takie efekty, które będą zadowalające. To jednak bardzo precyzyjne wykonywanie pewnych prac więc tutaj jednak konieczne będzie szukanie kogoś kto będzie w stanie się tym w odpowiedni sposób zająć i zrobi to na wysokim poziomie.

Kasia

Posty: 12

 
Firma Souczek niedaleko lotniska w Kielcach w Masłowie (https://souczek-detailing.com/) zajmuje się detalingiem. Warto się z nimi skontaktować, jak powiesz im o co dokładnie chodzi z autem to będą w stanie podpowiedzieć jakie opcje dla danego auta zastosować, by ostatecznie wygląda był jak najlepszy, by auto się dobrze prezentowało i było zabezpieczone.

tubbytimmy1

Posty: 3

 
Mam wrażenie, że tych firm, które oferują detailing samochodów w różnych miastach powstaje coraz więcej, pewnie jak tematem się zainteresujesz to i w swojej okolicy coś znajdziesz. Tylko moim zdaniem trzeba też mieć kogoś kto faktycznie będzie umiał to na wysokim poziomie zrobić, tak że efekty będą zadowalające, bo z tym jednak jest różnie, dużo zależy od wykonawcy.

dorotka55

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o detailing to faktycznie ten rynek usług idzie do przodu i też coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego co dokładnie sie za tym kryje więc im też łatwiej skorzystać z takich usług. Natomiast zawsze trzeba brać pod uwagę także doświadczenie jakie będzie po stronie tej osoby, która będzie wykonywała taką usługę.

Bączeak

Posty: 15

 
Jeśli chcesz odświeżyć wygląd samochodu to dodatkowo moim zdaniem poza polerką warto będzie także wybrać jakieś opcje jego zabezpieczenia. To jednak dość istotna kwestia, by potem znów szybko auto nie było zniszczone. Tutaj ewentualnie warto się kontaktować z firmą Souczek (https://souczek-detailing.com/). Zajmują się wykonywaniem takich usług i zarówno wypolerują lakier jak i też zajmą się jego zabezpieczeniem.

Dax90

Posty: 14

 
W Świętokrzyskim jeśli chodzi o detailing to polecam https://souczek-detailing.com/. Robili moje auto zarówno pod kątem lakieru, jak i dogłębna pielęgnacja w środki i naprawdę efekt rewelacja. Auto idealnie czyste, wszystko super dopracowane, widać bardzo duże doświadczenie w temacie a jednocześnie zaangażowanie w to co robią.

Joe

Posty: 3

 
Uważam, że taką sensowną opcją jeśli chodzi o detailing będzie oferta firmy Souczek (https://souczek-detailing.com/). Sporo ciekawych propozycji jeśli chodzi o detailing samochodów. Świetne podejście do klienta, indywidualne rozwiązania. Mają też bardzo dobrą bazę jeśli chodzi o folie ochronne na samochód więc tutaj będzie można z ich pomocą ewentualnie zabezpieczyć dodatkowo auto czy zmienić jego kolor.

labuh

Posty: 17